Nevaeh

Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 863 MB
  • Version 1.0.9
  • Dil Türkçe
  • Firma Ding Lim
RPG & MMO tarzında geliştirilmiş en kaliteli oyun olan Nevaeh oyununa sahip olarak eğlenceli anlar yaşamanız mümkündür.

RPG & MMO tarzında geliştirilmiş en kaliteli oyun olan Nevaeh oyununa sahip olarak eğlenceli anlar yaşamanız mümkündür.

Mobil cihazların gelişmesi beraberinde mobil oyunlarında gelişmesine neden olmuştur. Nevaeh rol yapma oyunu da kaliteli içeriklere yer veren ve mobil platform üzerinden oynanan en kaliteli oyunlarımızdan biridir. Kahramanlarımızı seçiyoruz ve destansı bir yolculuğa çıkıyoruz. Cehennemin karanlık dünyasında yer almak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Fakat esas mesele cehennemdeki yaratıkları yok ederek dünyayı daha aydınlık bir hale getirmek. 

PvP ve PvE modları ile geliştirilen Nevaeh aksiyon ve rol yapma oyununu İOS işletim sistemi bulunan akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirebilirsiniz. Oyun serin beceriler ve dövüş mekanizmaları, görsel olarak çarpıcı oyun grafikleri, destansı bir aksiyon oyunu sağlamanız gibi sayısız canlandırma özelliklerine sahiptir.

Oyundaki PVP ve PVE modları ile bir araya getirilen bu özelliklerin hepsiyle, son derece keyifli oyun sunmaya çalışıyoruz. Işığı insan dünyasına getiren, kötü ve şeytanlara karşı savaşan bir kahraman olarak oynayın. Ancak yolculuk hiçbir zaman kolay değildir çünkü engeller ve meydan okumalar macera yolculuğunda kahramanımızı test edecektir. Önde uzanan yol katliam dolu bir yol. 

Oyun, çok çeşitli aksiyon becerileri ve farklı karakter dönüşüm mekanizması getiriyor. Deity özelliği, oyunu daha da keyiflendirmenize izin verecek benzersiz bir dövüş tarzı sunuyor.

Nevaeh indir
DİĞER SÜRÜMLER